W minionym roku nie mogliśmy narzekać na brak przystojniaków. Nawet jeśli przyjemność oglądania idealnych ciał ominęła nas w prawdziwym życiu, na dużym i małym ekranie królowali prawdziwi bogowie seksu. Zwycięzcą naszego rankingu na największego przystojniaka roku został Johnny Depp. Aktor, chociaż ostatnio rzadko gra w filmach, jest nadal waszym ulubieńcem. Kolejne miejsca zajmują:

2. Ian Somerhalder

Kto by pomyślał, że cyniczny Damon z "Pamiętników wampirów" okaże się jednym z najgorętszych facetów roku. To zasługa szelmowskiego uśmiechu aktora, granej przez niego romantycznej postaci i supergorącej dziewczyny – Niny Dobrev, którą poznał na planie.

3. Ryan Gosling

To był jego rok. Ma na koncie aż dwie nominacje do Złotych Globów za filmy "Kocha lubi szanuje" i "Idy marcowe". Nas urzekł w "Drive" jako samotny i milczący stuprocentowy bohater. Co jeszcze nam się podoba? Nikt tak jak Ryan nie nosi garnituru.

4. Jared Leto

Wokalista zespołu 30 seconds to Mars ma naturę romantycznego buntownika. To niezmiennie podoba się wszystkim kobietom, nie tylko nastolatkom.

5. Ed Westwick

Chociaż Chuck w ostatnim sezonie "Plotkary" nie miał łatwego życia, odwtwórca tej roli nadal działa na kobiety. Urok niegrzecznego chłopca nie przemija.

6. Bruno Mars

Gorący debiut, chwytliwe rytmy i szelmowski uśmiech. Bruno Mars to gwiazda muzyki i najbardziej uroczy przystojniak roku.

7. Taylor Lautner

Nie mogliście zapomnieć o Jacobie! Po świetnym występie w "Przed świtem" kolejne dziewczyny przeszły do Team Jacob. I słusznie!

8. Bradley Cooper

Najseksowniejszy mężczyzna świata magazynu "People" zajął w naszym rankingu dopiero ósme miejsce. Może za rok będzie lepiej.

9. Justin Timberlake

Justin trzyma się mocno. W tym roku wystąpił w filmie "Wyścig z czasem" i wrócił do Jessiki Biel. Czekamy na rozwój wydarzeń.

10. Ryan Reynolds

Były mąż Scarlett Johansson teraz spotyka się z Blake Lively. Te dziewczyny wystawiają mu chyba najlepszą rekomendację...