Żadne stylistki ani redaktorki mody nie budzą w Polsce tyle emocji co blogerki. Na facebookowym fan page'u zapytaliśmy Was, które blogi czytaliście najchętniej w 2011. Oto wyniki rankingu.

1. Madame Julietta http://madamejulietta.blogspot.com/
Najbardziej szalona i niepokorna ze wszystkich blogerek. Zamiast trendami, kieruje się własną intuicją. Świetnie wygląda w eleganckich sukienkach, szortach, dresie, na szpilkach i w kaloszach. Fryzury zmienia jak rękawiczki. Jej styl pokochał cały świat - od Warszawy po Tokio.

2. Jessy Mercedes http://jemerced.blogspot.com/
Blog Jessy Mercedes to encyklopedia wiedzy o trendach i gorących markach. W 2011 do długiej listy swoich sukcesów dodała udział w prestiżowym New York Fashion Week.

3. Alice Point http://alicepoint.blogspot.com/
Modna Krakowianka nie znika w tłumie blogerek, pomimo że w tym roku jej wpisy pojawiały się  rzadziej niż na blogach koleżanek. Jej znaki rozpoznawcze: długa blond grzywka, szorty, koturny.

4. Jestem Kasia http://www.fashionsalade.com/jestemkasia/
Elegancja i gracja to drugie imiona autorki Fashion Salade. W okularach, kapeluszach i sztucznych futrach wygląda jak prawdziwa gwiazda kina.

5. Charlize Mystery http://charlize-mystery.blogspot.com
Wysokie i szczupłe dziewczyny znajdą porady na blogu Karoliny Glinieckiej. Najdłuższe nogi polskiej blogosfery wyglądają świetnie w mini sukienkach, spodniach-rurkach i na szpilkach. A wasze?

6. Make Life Easier http://www.makelifeeasier.pl/
Kasia Tusk zdobywa fanów wrodzoną elegancją, uśmiechem i lekkim podejściem do mody. Obok porad jak wyglądać dobrze za niewielkie pieniądze, na blogu Make Life Easier znajdziemy przepisy na pyszne ciasteczka.

7. Make Life Harder http://www.facebook.com/#!/MakeLifeHarder
Parodia bloga Make Life Easier z niewinnego żartu stała się jednym z ulubionych blogów internautów. Na Facebooku śledzi go ponad 35 tysięcy osób.

8. Areta Szpura http://www.aretaszpura.com/
Minimum słów, maksimum mody. Lubimy to!

9. Raspberry and Red http://raspberryandred.blogspot.com/
16-letnia Weronika z Krakowa uwielbia Burberry, Chloe, Valentino i Audrey Hepburn. My uwielbiamy, kiedy rozpisuje się o modzie.

10. Cajmel http://cajmel.blogspot.com
Ranking zamykają filmowa uroda i romantyczne stylizacje Karoliny z Cajmel. Trudno oderwać od niej oczy...