Główną inspiracją przy jej tworzeniu było morze wraz z jego zmiennymi kolorami – od przeźroczystej tafli po niemal kosmiczną głębię, dlatego wykonanie kolekcji z takich materiałów jak opalizujący jedwab, nylon czy popelina, pozwoliło nadać każdemu z modeli niepowtarzalny charakter.

Istotnym elementem kolekcji damskiej jest zastosowanie formy. Przykładem jest sukienka w kolorze burgundu i o kształcie kokonu, z rękawami przypominającymi pelerynę. Prostota, która jest cechą charakterystyczną marki, obecna jest w wielu wzorach, od białej sukienki o marszczonej fakturze po śnieżnobiałą, popelinową koszulę z precyzyjnie skonstruowanymi rękawami, a przewiewne warstwy umożliwiają nadanie wzorom efektu lekkości.

Kolejnym istotnym elementem widocznym w kolekcji jest przestrzenność. Można ją znaleźć w wypukłych zakładkach lawendowej sukienki z ukrytymi kieszeniami, plisach białych spodni oraz w charakterystycznym udrapowaniu jedwabno-bawełnianej spódnicy, która swym kształtem przypomina morską falę. 

Wśród akcesoriów dla kobiet, znajdują się sandały na obcasie, wykonane z perłowego nubuku z paskiem wokół kostki, sandały na platformie wykonane z matowej i lakierowanej skóry, jasno-szary plecak z surowo ciętego zamszu oraz kopertówka w kolorze burgunda z lakierowanej skóry.

W najnowszym lookbooku marki zobaczyć możemy polską modelkę, Magdę Jasek.