Kim jest Luna the Fashion Kitty? Najmodniejszą kotką świata. To na pewno. Ale powoli staje się także gwiazdą blogosfery. Blog "Dress Fur Impress" wygląda jak klasyczny blog szafiarki. Tylko, że szafiarką jest sama słodka kotka. Pochodzi z Meksyku, mieszka w Arizonie, ma więcej ciuchów niż przeciętna dziewczyna i naprawdę uwielbia zakupy. Jej prywatny styl jest eklektyczny i dziewczęcy. W tym sezonie najchętniej nosi spódniczki, balerinki i sukienki w groszki. W jej stylizacji nigdy nie może zabraknąć kokardki na głowie. W przeciwieństwie do większości kotów, Luna uwielbia wychodzić na dwór w torebce swojej pani i oglądać świat z perspektywy witryn sklepowych.

Chociaż zachwycamy się Luną i jej ubrankami, musimy pamiętać, że kotek nie jest zabawką, a jej pani, która bloguje w imieniu swojej milusińskiej, wykorzystuje jej popularność na własne potrzeby... 

Zobacz bloga Luny, jej stronę internetową, kanał na youtube i Fanpage na Facebooku. Możesz też przeczytać wywiad z Luną na stronie Fashionista.com.