Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że Kim Kardashian spodziewa się drugiego dziecka. Byliśmy pod wrażeniem wyrachowania celebrytki, która zdradziła radosną nowinę w ostatnim odcinku jej rodzinnego reality show, Keep Up with Kardashians. Jesteśmy przekonani, że wieści o drugiej ciąży znacząco poprawią oglądalność serialu.

Okazuje się jednak, że Kim podzieliła się nowiną nieco wczesniej. Bowiem dwa dni po ostatnim odcinku, celebrytka pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu Glamour, w którym opowiada o kolejnym dziecku! Podczas wywiadu przeprowadzonego dla lifestyle'owego magazynu, żona Kanye zdradziła, że nie może się doczekać szczęśliwego rozwiązania.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani. Pierwsza ciąża bardzo mnie zmieniła, czuję się inną osobą. Może to kwestia dorastania, może to dzięki Kanye, ale naprawdę staram się prowadzić bardziej prywatny tryb życia,” przyznała Kim. “Kiedyś bardzo lubiłam bycie w centrum uwagi. Kiedy nie kręciliśmy show, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Teraz uwielbiam czas spędzony wyłącznie z moją rodziną. Cudownie jest być mamą.”

Jeśli Kim szanuje swój prywatny czas spędzony z rodziną, zastanawiamy się dlaczego zgadza się na kolejne publikacje?