Exclusive Collection współprojektowana z Martą Żmudą Trzebiatowską to mix kobiecości i nonszalancji w wielkomiejskim, trendowym wydaniu.  Propozycje aktorki są bardzo zmysłowe i eleganckie, ale zarazem wygodne i uniwersalne - właśnie takie, jakie dominują również w jej prywatnej garderobie. 

Cała kolekcja utrzymana jest w nowoczesnym klimacie z nutą  glam rocka. W detalach dominują: asymetria, skórzane akcenty, ćwieki, błyszczące kamienie oraz suwaki.

W zastosowanej palecie kolorystycznej przeważa głęboka czerń, przełamana  bielą, srebrem i delikatnym, pastelowym różem. Dzięki spójnej, monochromatycznej palecie ubrania można dowolnie ze sobą zestawiać i stylizować, w zależności od pory dnia i okazji. 

Kolekcja zaprojektowana jest tak, że doskonale nadaje się zarówno na niezobowiązujący wypad na kawę, jak i na  wieczorne wyjście.

Całość uzupełnia wyrazista biżuteria - grube bransolety z połyskujących kamieni, przykuwające wzrok naszyjniki oraz niezwykle modne w nadchodzącym sezonie duże, ozdobne kolczyki.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży 9 września 2013 roku.