Co nowego na polskich blogach modowych? Szczere recenzje Michała Zaczyńskiego, koń w neonie (przy sesji nie ucierpiały żadne zwierzęta), ilustracje Huberta Kołodziejskiego i krwawe show Doroty Wróblewskiej wreszcie wg samej zainteresowanej. Polecamy i zapraszamy do lektury.

"Adventure in New York" FASHIONABLE INNOVATIONS

Kolejny Polak odnosi sukces za granicą. Adama Szymczaka, autora bloga Fashionable Innovations, dostrzegła redaktor naczelna Harper's Bazaar. Co z tego wyniknie? Już w lipcu Adam poleci do Stanów Zjednoczonych... I wcale nie przeszkadza nam, że to prima aprilisowy żart. Gratulujemy poczucia humoru!;)

"Koń w neonie" HORSE FASHION

"Koń w neonie" HORSE FASHION

Najmodniejszy koń w Polsce o Zarze i H&M. Gdzie warto kupować? Plus za niespotykaną dotąd interpretację pastelowego trendu. Autorka bloga, zamiast nosić pastele pozuje na tle pasteli, dokładnie - "brzoskwiniowych i miętowych kafelek". Hit!

"Plastic Whore" VENILA KOSTIS

Plastic whore, blachara, atomówka - jak wolicie. Jedno jest pewne, takiej jej jeszcze nie znaliśmy. Podoba Wam się metamorfoza Venili?

"A imię jego czterdzieści i cztery" VENILA KOSTIS

Nie o modzie jako takiej, a o trendzie - na dziwne imiona dla dzieci (i nie tylko). Macie dość Wioletek, Nikoli i Oralii? Żal wam kilkuletnich Stanisławów, Zbigniewów i Władysławów? A może wręcz przeciwnie - też stawiacie na oryginalność? Zapraszamy do dyskusji na blogu.

"M.O.A.D." HUBERT KOŁODZIEJSKI

MOAD z wyższej półki, czyli topy, t-shirty i szorty z oryginalnymi ilustracjami Huberta Kołodziejskiego. Ręcznie rysowane! Polecamy.

"Street Fashion: Ada & Robert" NO STYLE NO ENTRANCE

Fajna para i dobre oko autora bloga. Super!

"wild one - red one" VSLV STYLE

Co słynna czapka Vsva ma wspólnego z Marlonem Brando, a jego córka z Bollywood? Zobaczcie.

"Przewodnik po fashion weeku dla blogerek" FASHIONELKA

Zobaczcie: http://www.kimono.pl/Przewodnik-po-Fashion-Weeku-dla-blogerek-FASHIONELKI-czyli-jak-dobrze-WYLANSOWAC-SIE-w-Lodzi-a3842

"Krew na dywanie - lekcja" DOROTA WRÓBLEWSKA BLOG

Co Dorota Wróblewska ma wspólnego z Edwardem ze  "Zmierzchu" (albo, jak wolicie, Billem z "Czystej Krwi")? Ano to, że kilka dni temu okrzyknięto ją "wampirzycą na salonach". Wszystko przez "krwawiącego zęba" na imprezie. Co ciekawe, nikt spośród towarzyszących jej gości nie zwrócił uwagi na "wpadkę" (?!), zaś fotoreporterzy z ubawem cykali zdjęcia. Nawet nie zapytali czy wszystko jest ok. Jak powinniśmy się zachować w takiej sytuacji? Jak sami byście się zachowali?

"Moda na modę, że aż strach" DOROTA WRÓBLEWSKA

Kolejne spojrzenie na niekoniecznie młodych i niekoniecznie zdolnych, którzy z uporem maniaka pokazują niekoniecznie udane kolekcje.

ZACZYŃSKI uzależnia. Tym razem polecamy aż trzy wpisy: recenzje pokazów z Fashion Week Poland (uwaga projektanci, czytacie na własną odpowiedzialność) i recenzję konkursu "Złota Nitka":

"Dzianiny, smutek i wąsy na gumce - Aleja Projektantów Fashion Week A/W 2012/13 - relacja" http://michalzaczynski.wordpress.com/2012/04/25/dzianiny-smutek-wasy-na-gumce/

"Strach, skiny i spaliny. Off Fashion Week AW 2012/13 relacja" http://michalzaczynski.wordpress.com/2012/04/24/strach-skiny-i-spaliny-off-fashion-week-aw201213-relacja/

"Kabaret Złota Nitka przedstawia: Skok na kasę" http://michalzaczynski.wordpress.com/2012/04/24/strach-skiny-i-spaliny-off-fashion-week-aw201213-relacja/

'"Chłopcy PR-owcy część, niestety druga", wtorek, 24 kwietnia, HAREL

Myślicie, że blogerki mają łatwe życie? Przeczytajcie ten tekst. Parę osób z pewnością się obrazi.